Menu
Zpět na nabídku služeb

IT služby

Široké spektrum služeb, díky kterým se můžete s čistou hlavou pustit do nových projektů nebo vylepšovat již existující. Kvalita, dostupnost a prozákaznický přístup. To jsou IT služby od Cedus Solutions.


V IT se soustředíme především na malé a středně velké projekty. Poskytujeme služby od konzultací, přes návrhy, programování až po údržbu. Dodáváme kvalitní řešení, která splňují veškeré požadavky našich klientů. Chcete řešení na míru?

Poskytujeme následující služby v oblasti IT

Outsourcing

Zjistit více

Mobilní aplikace

Zjistit více

Webové stránky

Zjistit více

Konzultační služby

Zjistit více

IT řešení

Kontaktujte nás

Outsourcing

Zajišťujeme outsourcing softwaru s ručením za realizaci. Víme jak nejlépe realizovat vše od CRM systémů, indexátorů, webových crawlerů až po desktopové aplikace. Dokážeme zajistit i outsourcing do zemí třetího světa za účelem redukce nákladů s plným ručením za dodání dle specifikací, jako CEDUS Solutions garantujeme kvalitu.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace jsou v dnešní době nedílnou součástí e‑bussines a my pochopitelně na tento trend reagujeme a nabízíme vývoj na míru. Primárně se zaměřujeme na platformu Android a iOS. Mobilní aplikace řešíme včetně návrhu, designu, programování, cloudového řešení a případného doprovodného webu. Po dokončení aplikace Vám můžeme pomoci i s marketingem.

Webové stránky

Webové stránky a eshopy jsou základem e‑commerce. Realizujeme kompletní řešení od tvorby po marketing. Děláme weby, které jsou vizuálně krásné, funkční, reprezentují a prodávají. Kromě samotné realizace webů můžeme nabídnout i nafocení fotografií pro web od profesionálního fotografa, zařídit hosting i koupit doménu.

Konzultační služby

Konzultační služby slouží všem, kteří potřebují poradit s IT nebo vymyslet vhodné řešení systému. Mezi běžné služby se řadí nezávislá kalkulace ceny, návrh a popis dostupných řešení nebo pomoc s výběrem či koupí softwarových licencí, popřípdě hardwaru.

Zvolte si IT řešení, které Vám skutečně vyhovuje.
Investujte do toho, co má přínos.

Potřebujete IT služby?

Zajistíme pro vás kompletně vše od návrhu až po realizaci libovolného projektu malé nebo střední velikosti. Pokud chcete pouze poradit, nabízíme konzultační služby, kde pro vás vypracujeme analýzu problematiky a pomůžeme Vám s výběrem vhodného řešení. Naším cílem je efektivní řešení a maximální spokojenost našich klientů.

Proč využít IT služeb na míru?

Team našich IT specialistů Vám přináší řadu výhod a přidaných hodnot, díky kterým budete maximálně spokojeni s čímkoliv, co budeme společně realizovat.

Optimální řešení
Finanční dostupnost
Rychlá realizace
Transparentní přístup
Moderní trendy
Záruka kvality
Kontaktujte nás a zjistěte více